16MH7100MEFC6.3X7
RubyconRubycon
16MH7100MEFC6.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MH7100MEFC6.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MH7100MEFC6.3X7.pdf2.16MH7100MEFC6.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MH7100MEFC6.3X7
Številka dela 16MH7100MEFC6.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 381532 pcs Podatkovni list 1.16MH7100MEFC6.3X7.pdf2.16MH7100MEFC6.3X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 109.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2180
16MH7100MEFC6.3X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF