16LSQ220000MEFC64X99
RubyconRubycon
16LSQ220000MEFC64X99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16LSQ220000MEFC64X99
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.16LSQ220000MEFC64X99.pdf2.16LSQ220000MEFC64X99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16LSQ220000MEFC64X99
Številka dela 16LSQ220000MEFC64X99 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2054 pcs Podatkovni list 1.16LSQ220000MEFC64X99.pdf2.16LSQ220000MEFC64X99.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 15.876A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220000µF Aplikacije General Purpose