16KXF3900MEFC20X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16KXF3900MEFC20X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 16V SNAP
Podatkovni listi: 1.16KXF3900MEFC20X20.pdf2.16KXF3900MEFC20X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16KXF3900MEFC20X20
Številka dela 16KXF3900MEFC20X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33011 pcs Podatkovni list 1.16KXF3900MEFC20X20.pdf2.16KXF3900MEFC20X20.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4375A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose