16JEV22M4X5.5
RubyconRubycon
16JEV22M4X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16JEV22M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.16JEV22M4X5.5.pdf2.16JEV22M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16JEV22M4X5.5
Številka dela 16JEV22M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1038575 pcs Podatkovni list 1.16JEV22M4X5.5.pdf2.16JEV22M4X5.5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija JEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 45mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije High Temperature Reflow