160VXR680MEFC22X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160VXR680MEFC22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.160VXR680MEFC22X45.pdf2.160VXR680MEFC22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160VXR680MEFC22X45
Številka dela 160VXR680MEFC22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25765 pcs Podatkovni list 1.160VXR680MEFC22X45.pdf2.160VXR680MEFC22X45.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.55A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose