160USG560MEFC22X25
pregled izdelka
Številka dela: 160USG560MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.160USG560MEFC22X25.pdf2.160USG560MEFC22X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160USG560MEFC22X25
Številka dela 160USG560MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23977 pcs Podatkovni list 1.160USG560MEFC22X25.pdf2.160USG560MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.375A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose