160LLE33MEFC10X16
RubyconRubycon
160LLE33MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160LLE33MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.160LLE33MEFC10X16.pdf2.160LLE33MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160LLE33MEFC10X16
Številka dela 160LLE33MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164191 pcs Podatkovni list 1.160LLE33MEFC10X16.pdf2.160LLE33MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 158mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 284mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1083
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF