160CFX470MEFC18X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160CFX470MEFC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.160CFX470MEFC18X40.pdf2.160CFX470MEFC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160CFX470MEFC18X40
Številka dela 160CFX470MEFC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41979 pcs Podatkovni list 1.160CFX470MEFC18X40.pdf2.160CFX470MEFC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija CFX Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160CMQ040
160CMQ040
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 80A TO249AA