10ZLS2200MEFC10X23
RubyconRubycon
10ZLS2200MEFC10X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZLS2200MEFC10X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZLS2200MEFC10X23.pdf2.10ZLS2200MEFC10X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZLS2200MEFC10X23
Številka dela 10ZLS2200MEFC10X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137384 pcs Podatkovni list 1.10ZLS2200MEFC10X23.pdf2.10ZLS2200MEFC10X23.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.575A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.25A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2565
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 18 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose