10ZLG22MEFCTZ4X7
pregled izdelka
Številka dela: 10ZLG22MEFCTZ4X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZLG22MEFCTZ4X7.pdf2.10ZLG22MEFCTZ4X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZLG22MEFCTZ4X7
Številka dela 10ZLG22MEFCTZ4X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1614666 pcs Podatkovni list 1.10ZLG22MEFCTZ4X7.pdf2.10ZLG22MEFCTZ4X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 41.4mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 490 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose