10YXF68MEFC5X11
RubyconRubycon
10YXF68MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10YXF68MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10YXF68MEFC5X11.pdf2.10YXF68MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10YXF68MEFC5X11
Številka dela 10YXF68MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1520560 pcs Podatkovni list 1.10YXF68MEFC5X11.pdf2.10YXF68MEFC5X11.pdf
Toleranca 68µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija YXF
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 10V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 10YXF68MEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Razširjen opis 68µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL Aplikacije 4000 Hrs @ 105°C