10WA1000MEFCT810X9
RubyconRubycon
10WA1000MEFCT810X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10WA1000MEFCT810X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10WA1000MEFCT810X9.pdf2.10WA1000MEFCT810X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10WA1000MEFCT810X9
Številka dela 10WA1000MEFCT810X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 469567 pcs Podatkovni list 1.10WA1000MEFCT810X9.pdf2.10WA1000MEFCT810X9.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 660mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose