10PX220MEFCT15X11
RubyconRubycon
10PX220MEFCT15X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10PX220MEFCT15X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10PX220MEFCT15X11.pdf2.10PX220MEFCT15X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10PX220MEFCT15X11
Številka dela 10PX220MEFCT15X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1401562 pcs Podatkovni list 1.10PX220MEFCT15X11.pdf2.10PX220MEFCT15X11.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 198mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1518-2
1189-1518-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF