10PK470MEFC6.3X11
RubyconRubycon
10PK470MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10PK470MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10PK470MEFC6.3X11.pdf2.10PK470MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10PK470MEFC6.3X11
Številka dela 10PK470MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309584 pcs Podatkovni list 1.10PK470MEFC6.3X11.pdf2.10PK470MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 10PK470MEFC63X11
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose