10PK10000MEFCGC16X25
RubyconRubycon
10PK10000MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10PK10000MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10PK10000MEFCGC16X25.pdf2.10PK10000MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10PK10000MEFCGC16X25
Številka dela 10PK10000MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144783 pcs Podatkovni list 1.10PK10000MEFCGC16X25.pdf2.10PK10000MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.27A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6105A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose