10NW710MEFC4X7
RubyconRubycon
10NW710MEFC4X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10NW710MEFC4X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10NW710MEFC4X7.pdf2.10NW710MEFC4X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10NW710MEFC4X7
Številka dela 10NW710MEFC4X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1674321 pcs Podatkovni list 1.10NW710MEFC4X7.pdf2.10NW710MEFC4X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija NW7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 34.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10NZ01
10NZ01
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 400VAC