10MXC22000MEFC22X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MXC22000MEFC22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
Podatkovni listi: 1.10MXC22000MEFC22X45.pdf2.10MXC22000MEFC22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10MXC22000MEFC22X45
Številka dela 10MXC22000MEFC22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36267 pcs Podatkovni list 1.10MXC22000MEFC22X45.pdf2.10MXC22000MEFC22X45.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.58A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.967A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose