10MH733MEFCT55X7
RubyconRubycon
10MH733MEFCT55X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MH733MEFCT55X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MH733MEFCT55X7.pdf2.10MH733MEFCT55X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10MH733MEFCT55X7
Številka dela 10MH733MEFCT55X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2055541 pcs Podatkovni list 1.10MH733MEFCT55X7.pdf2.10MH733MEFCT55X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 47mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF