10MH7100MEFC6.3X7
RubyconRubycon
10MH7100MEFC6.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MH7100MEFC6.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MH7100MEFC6.3X7.pdf2.10MH7100MEFC6.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10MH7100MEFC6.3X7
Številka dela 10MH7100MEFC6.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1591322 pcs Podatkovni list 1.10MH7100MEFC6.3X7.pdf2.10MH7100MEFC6.3X7.pdf
Toleranca 100µF Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija MH7
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 10V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 87mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 10MH7100MEFC6.3X7 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Razširjen opis 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C