10LSQ82000MEFC36X83
RubyconRubycon
10LSQ82000MEFC36X83 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10LSQ82000MEFC36X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82000UF 20% 10V SCREW
Podatkovni listi: 1.10LSQ82000MEFC36X83.pdf2.10LSQ82000MEFC36X83.pdf3.10LSQ82000MEFC36X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10LSQ82000MEFC36X83
Številka dela 10LSQ82000MEFC36X83 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82000UF 20% 10V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.072A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 82000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10LL2
10LL2
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: STOPPER 10CC 1000/PK
Na zalogi: 224 pcs
Prenesi:
RFQ
10LSQ68000MEFC36X83
10LSQ68000MEFC36X83
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
Na zalogi: 6326 pcs
Prenesi: 10LSQ68000MEFC36X83.pdf
RFQ
10LL1
10LL1
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SYRINGE BARREL 10CC 1000PC
Na zalogi: 779 pcs
Prenesi:
10LPCV2425
10LPCV2425
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 25A 20-300V
Na zalogi: 221 pcs
Prenesi: 10LPCV2425.pdf
10LL2DRY
10LL2DRY
Opis: STOPPER 10CC 1000/PK
Na zalogi: 186 pcs
10LL2M
10LL2M
Opis: STOPPER 10CC MANUAL 1000/PK
Na zalogi: 342 pcs
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V
Na zalogi: 334 pcs
Prenesi: 10LPCV2415.pdf
Opis: SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V