100ZL680MEFCGC18X40
RubyconRubycon
100ZL680MEFCGC18X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZL680MEFCGC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZL680MEFCGC18X40.pdf2.100ZL680MEFCGC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZL680MEFCGC18X40
Številka dela 100ZL680MEFCGC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54417 pcs Podatkovni list 1.100ZL680MEFCGC18X40.pdf2.100ZL680MEFCGC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.414A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.57A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 28 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF