100YXG56MEFCT78X20
RubyconRubycon
100YXG56MEFCT78X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXG56MEFCT78X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXG56MEFCT78X20.pdf2.100YXG56MEFCT78X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXG56MEFCT78X20
Številka dela 100YXG56MEFCT78X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 577633 pcs Podatkovni list 1.100YXG56MEFCT78X20.pdf2.100YXG56MEFCT78X20.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 181mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 362mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 330 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF