100USC2200MEFCSN22X45
RubyconRubycon
100USC2200MEFCSN22X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100USC2200MEFCSN22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100USC2200MEFCSN22X45.pdf2.100USC2200MEFCSN22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100USC2200MEFCSN22X45
Številka dela 100USC2200MEFCSN22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20796 pcs Podatkovni list 1.100USC2200MEFCSN22X45.pdf2.100USC2200MEFCSN22X45.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.588A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 100USC2200MEFCSN22X45-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF