100ST473M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ST473M3216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 20% 100VDC 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ST473M3216
Številka dela 100ST473M3216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 4700PF 20% 100VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47982 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 100ST0.047M3216X
100ST0.047M3216X-ND
100ST473M3216X
100ST473M3216X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 4700pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 4700pF