100SGV33M10X10.5
RubyconRubycon
100SGV33M10X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100SGV33M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: 1.100SGV33M10X10.5.pdf2.100SGV33M10X10.5.pdf3.100SGV33M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100SGV33M10X10.5
Številka dela 100SGV33M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 202.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 100SGV33M10X10.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.406" (10.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF