100RX3047M10X16
RubyconRubycon
100RX3047M10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100RX3047M10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100RX3047M10X16.pdf2.100RX3047M10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100RX3047M10X16
Številka dela 100RX3047M10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120895 pcs Podatkovni list 1.100RX3047M10X16.pdf2.100RX3047M10X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija RX30 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 330mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1009
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 330 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije Automotive