100PX100MEFCT810X16
RubyconRubycon
100PX100MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100PX100MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100PX100MEFCT810X16.pdf2.100PX100MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100PX100MEFCT810X16
Številka dela 100PX100MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384907 pcs Podatkovni list 1.100PX100MEFCT810X16.pdf2.100PX100MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 348mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose