100PK10M5X11
RubyconRubycon
100PK10M5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100PK10M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100PK10M5X11.pdf2.100PK10M5X11.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100PK10M5X11
Številka dela 100PK10M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2835 pcs Podatkovni list 1.100PK10M5X11.pdf2.100PK10M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 112.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1000
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10µF