100KXF820MEFC30X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100KXF820MEFC30X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100KXF820MEFC30X20.pdf2.100KXF820MEFC30X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100KXF820MEFC30X20
Številka dela 100KXF820MEFC30X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28663 pcs Podatkovni list 1.100KXF820MEFC30X20.pdf2.100KXF820MEFC30X20.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.518A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100G1141-1.00-0/2/5/9-0
100G1141-1.00-0/2/5/9-0
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 100G1141-1.00-0/2/5/9-0
Na zalogi: 21424 pcs
Prenesi:
RFQ
100K07CR
100K07CR
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC
Na zalogi: 1004 pcs
Prenesi: 100K07CR.pdf
RFQ
100LET
100LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 100A 240VAC/150VDC
Prenesi: 100LET.pdf
100GA3NPT
100GA3NPT
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: GRIP ASSEMBLY CAULK GUN
Prenesi:
100LEC
100LEC
Opis: FUSE 100A 240V AC TYPE T
100L09C
100L09C