IMD23167
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMD23167 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMD23167
Proizvajalec / znamka: Red Lion Controls
Opis izdelka AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
Podatkovni listi: IMD23167.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 121 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMD23167
Številka dela IMD23167 Proizvajalec Red Lion Controls
Opis AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121 pcs Podatkovni list IMD23167.pdf
Utež 1.2 lbs (544.3g) Napetost - oskrba 115VAC, 230VAC
Tip Current (Ammeter) Sklop zaključka Screw Terminal
Serija Apollo Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Analog, Relay (2), Solid State (2) delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 6 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Merilni razponi ±2A
Lastnosti Excitation Supply, Serial Communications Output Vrsta zaslona LED - Red Characters
Znaki prikaza - višina 0.560" (14.20mm) natančen opis Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount