DP5P0010
Red Lion ControlsRed Lion Controls
DP5P0010 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP5P0010
Proizvajalec / znamka: Red Lion Controls
Opis izdelka PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Podatkovni listi: DP5P0010.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DP5P0010
Številka dela DP5P0010 Proizvajalec Red Lion Controls
Opis PROCESS METER LED PANEL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4722 pcs Podatkovni list DP5P0010.pdf
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - oskrba 24VAC, 11 ~ 36VDC
Tip Process Meter Sklop zaključka Screw Terminal
Serija - Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda - Druga imena DP5P0010-ND
RLC310
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število znakov na vrstico 5
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Merilni razponi 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Excitation Supply
Vrsta zaslona LED - Red Characters Znaki prikaza - višina 0.560" (14.20mm)