UMX-1185-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMX-1185-R16-G
Proizvajalec / znamka: RFMD
Opis izdelka VCO 2660MHZ 1-16V 12.7X12.7MM
Podatkovni listi: UMX-1185-R16-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMX-1185-R16-G
Številka dela UMX-1185-R16-G Proizvajalec RFMD
Opis VCO 2660MHZ 1-16V 12.7X12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4885 pcs Podatkovni list UMX-1185-R16-G.pdf
Napetost - oskrba 4.5V Nastavitev napetosti (VDC) 1V ~ 16V
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija UMX
Potiskanje (MHz / V) 30 Moč (dBm) -
Vrsta faze hrupa (dBc / Hz) -103 Pakiranje Tray
Paket / primer 16-QFN, Variant delovna temperatura -
Icc Max 30mA (Typ) Višina 0.180" (4.57mm)
Frekvenčni razpon 2460MHz ~ 2860MHz Frekvenca - Center 2660MHz
natančen opis 2660MHz Center Frequency 1V ~ 16V Voltage Controlled Oscillator dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonična, Typ (dBc) -15