UMS-50-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMS-50-R16-G
Proizvajalec / znamka: RFMD
Opis izdelka VCO 37.5MHZ 1-15V 12.7X12.7MM
Podatkovni listi: UMS-50-R16-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMS-50-R16-G
Številka dela UMS-50-R16-G Proizvajalec RFMD
Opis VCO 37.5MHZ 1-15V 12.7X12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3586 pcs Podatkovni list UMS-50-R16-G.pdf
Napetost - oskrba 12V Nastavitev napetosti (VDC) 1V ~ 15V
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija UMS
Potiskanje (MHz / V) 0.1 Moč (dBm) 9 ±2
Vrsta faze hrupa (dBc / Hz) -125 Pakiranje Tray
Paket / primer 16-QFN, Variant delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Icc Max 16mA (Typ) Višina 0.180" (4.57mm)
Frekvenčni razpon 25MHz ~ 50MHz Frekvenca - Center 37.5MHz
natančen opis 37.5MHz Center Frequency 1V ~ 15V Voltage Controlled Oscillator 9 ±2 dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonična, Typ (dBc) -15