FM-RTFQ1-315P
RF SolutionsRF Solutions
FM-RTFQ1-315P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FM-RTFQ1-315P
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka TRANSMITTER
Podatkovni listi: FM-RTFQ1-315P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FM-RTFQ1-315P
Številka dela FM-RTFQ1-315P Proizvajalec RF Solutions
Opis TRANSMITTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9383 pcs Podatkovni list FM-RTFQ1-315P.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 4 V Serija FM-RTFQ
Moč - izhod 5dBm Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Modulacija ali protokol FM Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 315MHz
Lastnosti - natančen opis RF Transmitter FM 315MHz 5dBm 9.6kbps Module
Hitrost prenosa podatkov (Max) 9.6kbps Podatkovni vmesnik -
Tok - oddajanje 7mA Aplikacije General Purpose
Konektor antene -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FM-RTFQ1-433PSO
FM-RTFQ1-433PSO
Proizvajalci: RF Solutions
Opis: TRANSMITTER FM MOD 433.92MHZ
Na zalogi: 4345 pcs
Prenesi: FM-RTFQ1-433PSO.pdf
RFQ
FM-9
FM-9
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: FAN MNT RIVET BLK 40A DUROMETER