RV-3.33.3D/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-3.33.3D/P/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-3.33.3D/P/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Podatkovni listi: RV-3.33.3D/P/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV-3.33.3D/P/R6.4
Številka dela RV-3.33.3D/P/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3669 pcs Podatkovni list RV-3.33.3D/P/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 19900244
RV3.33.3D/P/R6.4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 70 ~ 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 3V - 3.6V Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RV-3.33.3D
RV-3.33.3D
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Na zalogi: 5977 pcs
Prenesi: RV-3.33.3D.pdf
RFQ
RV-3.33.3D/R8
RV-3.33.3D/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 3666 pcs
Prenesi: RV-3.33.3D/R8.pdf
RFQ
RV-3.324S/P
RV-3.324S/P
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Prenesi: RV-3.324S/P.pdf
RV-3.33.3D/P
RV-3.33.3D/P