RV-2409S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-2409S/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-2409S/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9V 2W
Podatkovni listi: RV-2409S/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV-2409S/R6.4
Številka dela RV-2409S/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4497 pcs Podatkovni list RV-2409S/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 19900034
RV2409S/R6.4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 222mA