RV-153.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
RV-153.3D/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-153.3D/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Podatkovni listi: RV-153.3D/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV-153.3D/R8
Številka dela RV-153.3D/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3825 pcs Podatkovni list RV-153.3D/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 19900272
RV153.3D/R8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 70 ~ 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA