RV-1515S/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-1515S/P/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-1515S/P/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: RV-1515S/P/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV-1515S/P/R6.4
Številka dela RV-1515S/P/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3730 pcs Podatkovni list RV-1515S/P/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 19900093
RV1515S/P/R6.4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 132mA