RV-123.3D/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-123.3D/P/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-123.3D/P/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Podatkovni listi: RV-123.3D/P/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV-123.3D/P/R6.4
Številka dela RV-123.3D/P/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3399 pcs Podatkovni list RV-123.3D/P/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 19900246
RV123.3D/P/R6.4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 70 ~ 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RV-1224S/P
RV-1224S/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Na zalogi: 7023 pcs
Prenesi: RV-1224S/P.pdf
RFQ
RV-123.3D/P
RV-123.3D/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W