RTS-243.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RTS-243.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTS-243.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RTS-243.3/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTS-243.3/HP-R
Številka dela RTS-243.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6600 pcs Podatkovni list RTS-243.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE RTS Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10013511
RTS243.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 606mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RTS010N2PHEC03
RTS010N2PHEC03
Proizvajalci: Amphenol Tuchel Electronics
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
Na zalogi: 13473 pcs
Prenesi: RTS010N2PHEC03.pdf
RFQ
RTS-243.3/P-R
RTS-243.3/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Na zalogi: 5004 pcs
Prenesi: RTS-243.3/P-R.pdf
RFQ
RTS-243.3/H
RTS-243.3/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Prenesi: RTS-243.3/H.pdf
RTS-243.3/HP
RTS-243.3/HP
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W