RTS-153.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RTS-153.3/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTS-153.3/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RTS-153.3/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTS-153.3/P-R
Številka dela RTS-153.3/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3719 pcs Podatkovni list RTS-153.3/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE RTS Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10013483
RTS153.3/PR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 606mA