RSZ-153.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-153.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSZ-153.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RSZ-153.3/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSZ-153.3/HP-R
Številka dela RSZ-153.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5137 pcs Podatkovni list RSZ-153.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE RSZ Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10013284
RSZ153.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 60%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 200mA