RSZ-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-123.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSZ-123.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RSZ-123.3/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSZ-123.3/HP-R
Številka dela RSZ-123.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4568 pcs Podatkovni list RSZ-123.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE RSZ Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10013272
RSZ123.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 60%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 200mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSZ-1505
RSZ-1505
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 3128 pcs
Prenesi: RSZ-1505.pdf
RFQ
RSZ-1505/H-R
RSZ-1505/H-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 3963 pcs
Prenesi: RSZ-1505/H-R.pdf
RFQ
RSZ-123.3/HP
RSZ-123.3/HP
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W