RSZ-053.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-053.3/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSZ-053.3/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RSZ-053.3/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSZ-053.3/P-R
Številka dela RSZ-053.3/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5118 pcs Podatkovni list RSZ-053.3/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE RSZ Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10013288
RSZ053.3/PR
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 60%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 200mA