RSS-243.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RSS-243.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSS-243.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RSS-243.3/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSS-243.3/HP-R
Številka dela RSS-243.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6765 pcs Podatkovni list RSS-243.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm)
Serija ECONOLINE RSS Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10012880
RSS243.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 303mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSS-243.3/H
RSS-243.3/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W