RSD-3.33.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RSD-3.33.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD-3.33.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Podatkovni listi: RSD-3.33.3/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSD-3.33.3/HP-R
Številka dela RSD-3.33.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4026 pcs Podatkovni list RSD-3.33.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Serija ECONOLINE RSD Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10012496
RSD3.33.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input Tok - izhod (maks.) 152mA, 152mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSD-3.324/P-R
RSD-3.324/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Na zalogi: 5700 pcs
Prenesi: RSD-3.324/P-R.pdf
RFQ
RSD-3.33.3
RSD-3.33.3
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Na zalogi: 4449 pcs
Prenesi: RSD-3.33.3.pdf
RFQ
RSD-3.33.3/HP
RSD-3.33.3/HP