RSD-243.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RSD-243.3/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD-243.3/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Podatkovni listi: RSD-243.3/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSD-243.3/P-R
Številka dela RSD-243.3/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2764 pcs Podatkovni list RSD-243.3/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Serija ECONOLINE RSD Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10012529
RSD243.3/PR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 152mA, 152mA