RP15-4815SOF/N-R
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4815SOF/N-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP15-4815SOF/N-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: RP15-4815SOF/N-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP15-4815SOF/N-R
Številka dela RP15-4815SOF/N-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4019 pcs Podatkovni list RP15-4815SOF/N-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Serija POWERLINE RP15-SOF Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD Module
Druga imena 30900077
RP154815SOF/NR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A