RP15-4812SOF/N-R
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812SOF/N-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP15-4812SOF/N-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 15W
Podatkovni listi: RP15-4812SOF/N-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP15-4812SOF/N-R
Številka dela RP15-4812SOF/N-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5910 pcs Podatkovni list RP15-4812SOF/N-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Serija POWERLINE RP15-SOF Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD Module
Druga imena 30900065
RP154812SOF/NR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A
Nadzorne funkcije Enable, Active Low Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP15-4812SFW/N-HC
RP15-4812SFW/N-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 1383 pcs
Prenesi: RP15-4812SFW/N-HC.pdf
RFQ
RP15-4812SOF
RP15-4812SOF
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 2189 pcs
Prenesi: RP15-4812SOF.pdf
RFQ
RP15-4812SOFW-R
RP15-4812SOFW-R
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: RP15-4812SOFW-R.pdf
RP15-4812SOF/P-R
RP15-4812SOF/P-R
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: RP15-4812SOF/P-R.pdf
RP15-4812SOF/N
RP15-4812SOF/N
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W