ROF-78E3.3-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
ROF-78E3.3-0.5SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 500MA
Podatkovni listi: ROF-78E3.3-0.5SMD-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Številka dela ROF-78E3.3-0.5SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38723 pcs Podatkovni list ROF-78E3.3-0.5SMD-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm) Serija INNOLINE ROF-78E (E-Series)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD Module
Druga imena 80000191
ROF78E3.30.5SMDR
ROF78E3305SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 5V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 500mA